• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Sprzątanie
#1
Sprzątanie raczej dla nikogo nie jest przyjemne. Dlatego warto sobie je ułatwiać jak tylko można. Polecam więc zainteresować się możliwością zakupu profesjonalnych środków czystości i akcesoriów do sprzątania na stronie https://www.emop.pl/. To może dużo ułatwić.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Jestem mega ekologiczna, więc środki czystości wykorzystuję naturalne. Generalnie wszystko mogę w domu zrobić przy użyciu moich rąk, pomocy jedynie potrzebuję w praniu. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrej pralki, która wypierze nawet trudne do wyprania zabrudzenia. Myślę, że do takich pralek należą pralki Samsung z systemem Eco Bubble https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/pralka-samsung-wf60f4efw0w,49581.html . To najważniejsza pomoc w moim domu.
Odpowiedz
#3
A jakich środków czystości używacie do czyszczenia sprzętów AGD w Waszej kuchni, na przykład ekspresu do kawy?
Widziałam ostatnio na stronie https://strefafiltrow.pl/delonghi-dls-c002-ser3017.html jakiś specjalny środek odkamieniający do takich urządzeń. Jak sądzicie, warto w niego zainwestować? Opłaca się?
Odpowiedz
#4
No sprzątanie nie jest fajner, szczególnie jeśli trzeba zrobić jakieś mega gruntowne porządki. Ja niedługo planuję remont generalny domu dlatego zastanawiam się, czy przed remontem nie zdecydować się na współpracę z firmą, która zajmuje się opróżnianiem strychów i piwnic. W Krakowie takie usługi oferuje ekipa z https://maxgruz.pl/oferta/sprzatanie-piwnic-i-strychow/ . Wiem, że sama sobie z takimi pracami nie poradzę więc chyba w tym wypadku najlepiej zdac się na fachowców.
Odpowiedz
#5
Ja także mam sporo sprzątania i coraz większy brak ochoty na to coraz jak patrzę na swoje mieszkanie po zalaniu. Aczkolwiek z drugiej strony nie jest tak tragicznie, mogło być gorzej. Całą sytuację uratowała firma https://wyciek.eu która zajmuje się lokalizacją wycieków wody i nieszczelności instalacji.  Bardzo dobrze się z nimi współpracowało. Szybko  zrealizowali zlecenie.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl