• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Czy przyjmujecie jakieś suplementy?
#1
Jak w tytule - czy zdarza się Wam przyjmować suplementy? Natknąłem się ostatnio na stronę internetową jednego z nich, https://vitac.pl/ i poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie zacząć ich przyjmować... Jakie jest Wasze zdanie na ich temat? :-)
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
tak, ja juz od jakiegos czasu stosuje Ovarin, swietne dopelnienie do prowadzenia zdrowego stylu zycia, polecam https://ovarin.pl/
Odpowiedz
#3
Nie i nie mam zamiaru, wybieram zdrową żywność i sport.
Odpowiedz
#4
Ja z suplementami staram się nie przesadzać, uważam bowiem, że wszystkich potrzebnych do sprawnego funkcjonowania organizmu związków powinniśmy sobie dostarczać wraz z pożywieniem. Czasami suplementuję się guaraną, którą zamawiam na stronie https://jawo2008.pl/suplementy-diety, kiedy czuję, że mam spadek energii.
Odpowiedz
#5
Sama jestem na etapie odchudzania i właśnie znalazłam genialnego bloga o tematyce zdrowotnej, mianowicie :https://migliori-integratori.it/dieta-per-aumentare-le-difese-immunitarie-cosa-mangiare-per-rinforzare-lorganismo/ Dodatkowo, myślę, czy nie kupić swojej własnej bieżni, z której mogłabym korzystać w wolnych chwilach. Nie musiałabym wtedy chodzić na siłownie i marnować czas na dojazd. 
Odpowiedz
#6
Myślę, że suplementy pomagają w odchudzaniu ale także bardzo ważna jest odpowiednia dieta. Te dwa czynniki pomagają skutecznie schudnąć. Jeśli szukasz sprawdzonych suplementów na odchudzanie to zerknij na stronę sklepu Activlab http://www.activlab.pl/pl/n/list . Tu znajdziesz dobre i bezpieczne suplementy pomagające w walce z nadmiernymi kilogramami.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl