• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Zakochany w dwóch kobietach?
#13
(04-20-2018, 05:58 AM)marika33 napisał(a): Sorry, nie potrafię tego zrozumieć. Wydaje mi się, że powinniśmy być monogamiczni, choć byc może sie mylę i faktycznie brak limitu na okazywanie miłości. Problemem jednak to jest skoro znalazło się na forum. Zatem może najlepiej udac się z tym do specjalisty, może psychologa. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic to zajdź do Kliniki Psychomedic, mają tam bardzo dobrych psychologów, możesz zadzwonić 22 253 88 88.

Nawet jak nie jest w Warszawy to może skorzystać z pomocy ich specjalistów. Nie wiem czy wiesz, ale u nich jest możliwość terapii online. Jeśli chodzi o skuteczność to jest ona tak samo skuteczna jak ta w gabinecie. A dobry specjalista z pewnością doradzi jakieś optymalne rozwiązanie i pomoże zrozumieć problem.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#14
Podobno jest to możliwe...
Odpowiedz
#15
Ważne, aby z żadną nie miec dziecka bo wtedy los dokona wyboru za Ciebie.. 
------
https://www.aborcja-slowacja.pl/"
Odpowiedz
#16
różnie się zdarza, ale lepiej się określić, dla dobra tych kobiet.
Odpowiedz
#17
Też tego nie rozumiem, moim zdaniem powinieneś się zdecydować i jedną z pań zaskoczyć pierścionkiem zaręczynowym. Tutaj https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-zor...78761.html masz napisane, jak przygotować zaręczyny w dniu urodzin. Moim zdaniem to odpowiedzialne podejście, a jednak 2 kobiety, to więcej obowiązków, ale też po prostu sytuacja nie fair względem każdej z nich.
Odpowiedz
#18
Jest to poważna sprawa. Miłość, to nie przelewki. Jest to bardzo dobra emocja ale też i bolesna w niektórych przypadkach. Musisz się zdecydować. Nie można dzielić życia z dwoma kobietami. Trzeba się nad tym zastanowić. Sam niedawno miałem problem ze swoją kobietą... Podejrzewałem ją o zdradę. Z początku nie reagowałem, ale przyszedł czas, gdzie naprawdę ciało podpowiadało mi, że coś jest nie tak. W presjii, zdecydowałem się wynająć usługi detektywistyczne. Nie mogłem dalej żyć z kobietą, która mogła mnie zdradzać. Na: https://agencja-arcanus.pl/ zleciłem szpiegowanie mojej partnerki. Okazało się, że szykowała ze swoim znajomym, który jest osobiście moim przyjacielem prezent urodzinowy, który zajął trzy miesiące. Byłem głupi. Na szczęście, dobrze to zrozumiała. Agencja detektywistyczna częstochowa, świetnie wykonała swoje zadanie
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl