• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


prezent dla dziecka
#1
Natknęłam się na bardzo ciekawy sklep internetowy i chcę wam go polecić.  Na stronie lego duplo  macie duży wybór zabawek. Na przykład klocki lego. Teraz z okazji black friday macie dużo wyprzedaży. Koniecznie zajrzyjcie bo można dużo taniej zakupić zabawki. To jest sklep gdzie znajdziecie też artykuły szkolne duży wybór plecaków. Polecam serdecznie tą stronę.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Może poszukujecie albumu na zdjęcia. Jeśli tak to ja znam bardzo fajną stronę gdzie już zamawiałam. Koniecznie zobaczciealbum na zdjęcia wklejane mają duży wybór najróżniejszych albumów. Wybór jest naprawdę ogromy a ceny przyzwoite. Zobaczcie zresztą sami. Jeśli macie dużo zdjęć dzieci czy zdjęć z jakiś okazji to warto kupić taki album i wkleić zdjęcia. Będzie ładna pamiątka. Polecam.
Odpowiedz
#3
Ja szukam czegoś, co nie jest, ani zabawką, ani standardowo słodyczami, czy książką dla mojego chrześniaka. Zwykle kupuję właśnie książki, ale tym razem chciałabym wyjść poza ten schemat. Mam już namierzone śmieszne, kolorowe skarpetki: https://fabrykaskarpet.pl/s/4/skarpetki-dzieciece , które będę zamawiać, jako element podarunku, ale chciałabym go czymś jeszcze uzupełnić. Co fajnego można dołożyć do takich skarpetek, by razem stanowiło całość? Liczę na Wasze kreatywne pomysły!
Odpowiedz
#4
Mocne te skarpety chociaz?
Odpowiedz
#5
Osobiście bym stawiał na kartę podarunkową.
Odpowiedz
#6
Jeśli to dziecko w wieku szkolnym to dobrym pomysłem może być na przykład zakup plecaka. Najróżniejsze plecaki sportowe widziałam na stronie https://desportivo.pl/pl/c/Plecaki/69. Wiem, że marki typu Adidas czy Puma są obecnie bardzo modne.
Odpowiedz
#7
Karta podarunkowa jest dobrym prezentem.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl