• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Jakie drzwi przesuwne?
#1
Macie może w swoich domach drzwi przesuwne? Jak się u was sprawdzają? Musimy zamontować przynajmniej jedne w naszym mieszkaniu, żeby zyskać trochę przestrzeni. Wstępnie wybraliśmy takie https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stola...-przesuwne Moim zdaniem najlepsze. Jednak chętnie posłucham waszych rad. Nigdy nie wybierałem drzwi tego typu. Zależy mi przede wszystkim, żeby były szczelne i cichutko chodziły.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
My na przykład zdecydowaliśmy się na drzwi harmonijkowe do naszego mieszkania i jesteśmy z tego rozwiązania bardzo zadowoleni ;) Drzwi są ciche i ładnie wyglądają. Zamówiliśmy je w firmie https://standom.com.pl/ i jeśli moglibyśmy podjąć decyzję jeszcze raz, to byłaby ona na pewno taka sama ;)
Odpowiedz
#3
u mnie drzwi przesuwne w ogóle się nie sprawdzały więc gdy sprzedaliśmy mieszkanie i wybudowaliśmy dom wiedziałam, ze już takich mieć nie będę. Za to postawiłam na wysoko gatunkowe drewno. Zamówiliśmy je w firmie Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/ . To polski producent z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ciekawy design, korzystne ceny i porządna jakość wykonania.
Odpowiedz
#4
Fajnie to wygląda !!

_________________________________
dźwigi elektryczne
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl