• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Jakie drzwi przesuwne?
#1
Macie może w swoich domach drzwi przesuwne? Jak się u was sprawdzają? Musimy zamontować przynajmniej jedne w naszym mieszkaniu, żeby zyskać trochę przestrzeni. Wstępnie wybraliśmy takie https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stola...-przesuwne Moim zdaniem najlepsze. Jednak chętnie posłucham waszych rad. Nigdy nie wybierałem drzwi tego typu. Zależy mi przede wszystkim, żeby były szczelne i cichutko chodziły.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
My na przykład zdecydowaliśmy się na drzwi harmonijkowe do naszego mieszkania i jesteśmy z tego rozwiązania bardzo zadowoleni ;) Drzwi są ciche i ładnie wyglądają. Zamówiliśmy je w firmie https://standom.com.pl/ i jeśli moglibyśmy podjąć decyzję jeszcze raz, to byłaby ona na pewno taka sama ;)
Odpowiedz
#3
u mnie drzwi przesuwne w ogóle się nie sprawdzały więc gdy sprzedaliśmy mieszkanie i wybudowaliśmy dom wiedziałam, ze już takich mieć nie będę. Za to postawiłam na wysoko gatunkowe drewno. Zamówiliśmy je w firmie Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/ . To polski producent z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ciekawy design, korzystne ceny i porządna jakość wykonania.
Odpowiedz
#4
Fajnie to wygląda !!

_________________________________
dźwigi elektryczne
Odpowiedz
#5
Jeśli to mają być naprawdę dobre drzwi to polecam szklane. Produkuje takie i montuje firma http://esglas.pl/ i im możesz na pewno zaufać. W firmie u nas wstawiali, do tego ściany szklane, takie rozgraniczenie między pracownikami szef sobie zażyczył. Ale że to szkło to wszyscy się widzą i i tak się dobrze pracuje. Szkło o właściwościach wyciszających mamy zastosowane i jak najbardziej polecam. Jak stawiasz ściankę z karton gipsu to prawie wszystko przez taką ściankę słychać. A tu mało co. I szkło łatwo można utrzymać w czystości, jest bezpieczne bo to szkło hartowane, w razie stłuczenia rozsypie się na małe kawałki o tępych krawędziach, by nikt nie ucierpiał. Firma ES Glas to liderzy na rynku. jak coś potrzebne ze szkła to zdecydowanie od nich.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl