• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przychodnia ginekologiczna
Najlepsza przychodnia ginekologiczna znajduje się we Wrocławiu Medfemina https://medfemina.pl/

Mają wielu specjalistów i oferują profesjonalną opiekę
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
Znam tą przychodnię ale sama chodzę dp lekarza na nfz, tam tez jest dobra opieka, a lekarz zna się na nowinkach, zalecił mi ostatnio stosowanie papilocare, takiego żelu który usuwa wirusa hpv z szyjki macicy i pomaga leczyć zmiany jakie ten wirusa tam wywołał
Odpowiedz
Jeśli chce się zasięgnąć tylko porady ginekologicznej, to można się też zgłosić do endokrynologa ze stażem ginekologii, wtedy pomoże równie dobrze jak ginekolog, a można się do niego szybciej dostać Biggrin
Odpowiedz
Smile tak, ja też tak myślę
Odpowiedz
Jeśli ktoś ma taką potrzebę to na pewno, moja dziewczyna chodzi do poradni ginekologicznej głównie po recepty na vines i chyba nie potrzebuje jakiejś specjalistycznej diagnozy
Odpowiedz
Wolicie chodzić do kobiety ginekolog czy mężczyzny?
Odpowiedz
Jeśli o mnie chodzi to jest mi wszystko jedno, najważniejsze żebym trafiła na dobrego specjalistę a tacy są w medicover, trafiłam tam z podejrzeniem endometriozy i zostałam dokładnie przebadana, mogę też liczyć na pomoc fizjoterapeuty i dietetyka a więc dostałam tu skuteczną kompleksową pomoc i o to mi chodziło
Odpowiedz
ja wolę do kobiety.... Tongue
----------------------------
https://aborcja.sk/
Odpowiedz
Dziwne nie słyszałem o tej przychodni do tej pory.
Odpowiedz
Ukończyłem niedawno rehabilitacje w łódź rehabilitacja . Mogę wam polecić czuję się o wiele lepiej, ponieważ lekarz który się mną zajmował podszedł bardzo profesjonalnie do tematu i miałem bardzo intensywną rehabilitacje. Dużo ćwiczeń które nadal mam kontynuować oraz inne zabiegi wpłynęły bardoz pozytywnie na moje ciało.
Odpowiedz
Najważniejsze jest to by korzystać ze sprawdzonych miejsc.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl