• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Nowoczesne technologie
#1
Jestem ciekawa waszego zdania na temat technologii i tego, jaki ma ona wpływ na nasze życie. Zastanawialiście się nad tym kiedykolwiek? Bo dla mnie, to bardzo ciekawe, że zauważalnie więcej dzieci siedzi na telefonach, niż podwórkach.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Ktoś z was ma już funkcję inteligentnego domu? Jakie wrażenia?
Odpowiedz
#3
Ehh ja chciałem sobie niedługo stawiać dom, ale niestety mam długi , których jak uważam nie powinienem płacić , bo zostałem mocno oszukany, teraz czytam właśnie artykuł https://blog.provident.pl/kiedy-przedawniaja-sie-dlugi/ i się zastanawiam jak mi się uda wybrnąć z tej sytuacji. Swoją drogą sporo cyztam na temat inteligentynch domów i wydaje mi się, że to jest przyszłość, niemniej jednak tez nie można przesadzać, bo na przykład w mojej starej firmie było wszystko elektryczne, drzwi na kartę itd i pewnego razu coś się zepsuło z zasilaniem, karty przestały działać i normalnie byliśmy przez 3h uwięzieni w pomieszczeniach firmy, masakra, jakby się palilo to nie wiemco bybyło
Odpowiedz
#4
Oczywiście smartfon to bardzo wygodne rozwiązanie. Warto jednak mieć świadomość tego, że ze smartfonem mogą bywać też różne problemy. Czasem na przykład nie widzi karty sim. Warto wiedzieć, co w takiej sytuacji zrobić: https://vegacom.eu/pl/blog/co-zrobic-gdy...82194.html.
Odpowiedz
#5
Czytałem ostatnio o tym na tej stronie http://www.metkol.pl/profile-aluminiowe-...luminiowe/
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl