• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Kurs na prawo jazdy
#1
Szukacie szkoły jazdy z doświadczeniem oraz wysoką zdawalnością? Polecam ofertę https://www.automobilklubpolski.pl/o-osr...erowcow-2/
Mają atrakcyjne ceny oraz doświadczonych instruktorów
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
A czy po takim kursie na prawo jazdy potrafiliście od razu parkować tyłem? Ja mam z tym mały problem... koleżanka podpowiedziała mi, żebym kupiła sobie kamerę cofania do auta - podobno może mi to pomóc. A Wy co o tym sądzicie? Widziałam ostatnio takie kamerki na stronie https://smartcams.pl/ i w sumie to nie są one drogie. Warto według Was kupić taki sprzęt?
Odpowiedz
#3
Posiadanie prawa jazdy w dzisiejszych czasach jest ogromnym ułatwieniem, warto kiedy tylko jest możliwość zrobić taki kurs jak najszybciej.
Odpowiedz
#4
Tak, to prawda, teraz bez prawka ani rusz! co do pytania jakie zadała Kotek to moge powiedzieć że pod dobrym kursie w dobrej szkole jazdy umiesz wszystko, parkowanie tyłem też bo inaczej nie zdałabyś egzaminu. Te wszystkie manewry przecież musisz wykonać podczas egzaminu w WORD. Mi się to udało bez problemu po kursie w szkole Motostart na Racławickiej
Odpowiedz
#5
Warto udać się na kurs prawa jazdy zaraz po skończeniu 18 lat, później zazwyczaj już się z tym zwleka, a prawo jazdy jest bardzo potrzebne.
Odpowiedz
#6
Fajnie ze się doszkalasz. Inwestycja w siebie jest bardzo ważna . Jakbys szukał jeszcze jakis kursów. Polecam zajrzeć na stronę http://kursyzawodowe.pl/ To ośrodek szkoleniowy o zasięgu ogólnopolskim z własna komisja egzaminacyjną. Szkolą bez pośredników przez co ich oferta cenowa jest dużo bardziej elastyczna i atrakcyjna. Warto z niej skorzystać i podnieść swoje kwalifikacje co przełoży się na większe szanse na rynku pracy.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl