• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polskie filmy
Jeśli chodzi o polskie filmy, to w internecie można znaleźć sporo dobrych tytułów, które warto sobie obejrzeć. Bez względu na to, w jakim gatunku gustujesz z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Filmy i seriale online możesz oglądać za darmo  - co jest bez wątpienia największą zaletą takiej formy oglądania filmów. Macie jakieś ulubione filmy, które możecie oglądać codziennie?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
Chłopaki nie płaczą, dzień świra i jeszcze kilka innych z markiem kondratem. Coś co mnie teraz urzekło to trailer z filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Gra tam Wieniawa, Gąsiewska, ogólnie młoda krew. I fajnie, ze jest w końcu pierwszy w historii polskiego kina slasher ;)
Odpowiedz
Moim zdaniem z polskich filmów to najbardziej warto Chłopaki nie płaczą online lub Nie znajomi 2019 cda online
Odpowiedz
Czy ktoś z Was obejrzał może serial wataha sezon 3 online? Jeżeli tak, to proszę o podzielenie się opinią. Ostatnio trafiłem na stronę http://multimedio.pl/wataha-sezon-3-za-d...zec-online i zainteresował mnie ten serial, ale nie mogę znaleźć opinii. Pozdrawiam każdego bardzo serdecznie oraz z góry dziękuje za odpowiedzi.
Odpowiedz
Ja osobiście siedzę mocno i w filmach i w serialach, polskie ulubione filmy to np: Jak poślubić milionera albo świetna nowa komedia Swingersi
Odpowiedz
Telewizja online to jest po prostu bajka, oglądam co chce, kiedy chce ii jak chce. Jeśli chodzi o filmy to ja też coś polecę ! Niech to będzie W lesie dziś nie zaśnie nikt  oraz Czarna Wdowa . Moje ulubione !
Odpowiedz
Filmy polskie wcale nie są takie złe, osobiście bardzo gorąco polecam Boże Ciało .Myślę też że film   Listy do M 4   będzie super, nie mogę się doczekać premiery
Odpowiedz
Z polskich filmów to chyba najbardziej podobał mi się kultowy "Rejs". Miałem czas, że oglądałem go niemal codziennie, bo absurd tego filmu wprowadzał mnie w przedziwny dobry nastrój. Biggrin
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl