• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

depilator do twarzy
Jak znaleźć dobry depilator do twarzy? Szukam urządzenia, które będzie działało skutecznie i delikatnie. Nie wiem, czy kupowanie przez internet to dobry pomysł. Trochę się obawiam, że produkt nie będzie taki doskonały, jak zapewnia producent.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
a nie lepiej sie zdecydowac na depilacje laserem? i miec spokoj na dluuugo?Smile wiem z doswiadczenia jaka to wygoda , w Dermedzie w Katowicach robia, maja w tej dziedzinie ogromne doswiadczenie i wykonuja zabieg nowoczesnym laserem
Odpowiedz
Ja czytalam ze te depilatory kupne nie sa za dobre bo szarpia wlosy i to bardzo boli.. lepiej sie juz udac do profesjonalistow takich jak chociazby Bienkowscy Clinic w Czestochowie Smile Oni maja dobry sprzet, podejscie i umiejetnosci do wykonania takich zabiegow
Odpowiedz
Laser jest najlepszy na tego typu problemy pamiętajcie o tym, sama chodziłam na depilację laserową twarzy do dermed do Krakowa i naprawdę było warto, buźkę mam teraz bez charakterystycznego "meszku" na twarzy który tworzyły włosy Smile Wierzcie mi nie wygladało to estetycznie
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl