• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Oprogramowanie dla sklepów internetowych
#1
Jeśli szukacie niezawodnego i dającego wiele ciekawych możliwości sprzedażowych oprogramowania do swojego sklepu intrnetowego polecam wam zajrzec tutaj https://sellintegro.pl/10-insert-subiekt-gt . Ta oferta moim zdaniem powinna was zainteresować, ponieważ możecie dzięki niej zintegrować ze soba wiele kanałów sprzedażowych i dzięki temu ułatwić sobie pracę. Dodatkowo jest mozliwość testowania oprogramowania przez 30 dni, więc moim zdaniem warto spróbować
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Skoro już mowa o oprogramowaniu dla firm, to czy ktoś z Was korzysta może w firmie z nowoczesnych systemów od firmy Primesoft, o których mowa jest na stronie http://www.primesoft.pl/? I jak się one u Was sprawdzają? Jesteście z nich zadowoleni? Czy takie systemy rzeczywiście usprawniają pracę w Waszych firmach?
Odpowiedz
#3
Może zastosowanie znajdzie tutaj oprogramowanie ERP https://www.connecto.pl/cennik-xl/ w którego skład wchodzi moduł dedykowany dla handlu i dystrybucji ? Wdrożenie takiego systemu z reguły jest bardzo korzystne dla rozwoju firmy. Rozwiązania te stają się obecnie co raz bardziej popularne i używa się ich niemal w każdej branży, gdzie pełnić mogą całkiem odmienne funkcje. Systemy ERP przede wszystkim najlepiej nadają się do wspierania poszczególnych procesów firmowych mających wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
Odpowiedz
#4
Oprocz oprogramowania ważna jest także reklama czy promocja firmy. Moja szefowa zainwestowała pieniądze w taką reklame jak szyldy wrocław , Wizualnie, całkiem ładnie to wygląda. Myśle ze to nie były stracone pieniądze.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl