• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Tłumaczenia
#1
Cześć, jakie biura tłumaczeń poza translation street moglibyście polecić do tłumaczeń ustnych? Potrzebuję pilnie w tym miesiącu i szukam z polecenia.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
jeśli chodzi o dobrego tłumacza to ja polecam skorzystać z usług Internetowego tłumaczeń turbotlumaczenia.pl Profesjonalni tłumacze są dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferują usługi na wysokim poziomie za dobrą i przystępną cenę.
Odpowiedz
#3
Do naszej firmy jakiś czas temu poszukiwaliśmy biura tłumaczeń. Nie miałam pojęcia jakie będzie odpowiednie ale na http://funsms.pl/idealne-biuro-tlumaczen...e/iyl_zyle znalazłam porady i się udało. Współpraca z takim biurem tłumaczeń to dobra metoda, jak masz sprawdzonego już tłumacza i wiesz, że wykonuje swoją pracę wzorowo to trzeba się jego trzymać. Szczególnie jeśli jeszcze oferta cenowa jest atrakcyjna.
Odpowiedz
#4
Mi na chwile obecną jest potrzebny tłumacz przysięgły rosyjski . bardzo zależy mi na przetłumaczeniu kilku waznych dla mnie dokumentów i najlepiej gdtby ktoś zrobił to we w miarę krótkim czasie.
Odpowiedz
#5
Cześć. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się sporo o tłumaczeniach to polecam zajrzeć na stronę więcej na https://www.hgo.pl gdzie znajdziecie świetnego bloga którego czytam praktycznie codziennie żeby powiększać swoją wiedzę w tym temacie. Serdecznie zachęcam każdego do skorzystania z takich możliwości .
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl