• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konto w banku
#1
Szukam właśnie nowego konta osobistego dla siebie, bo mam już dość przekrętów mojego banku. Na https://zlotowskie.pl/artykul/najlepsze-...ste/728910 znalazłem fajny artykuł na temat obecnie najlepszych kont. Polecam osobom, które również chcą zmienić swój bank na lepszy.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
A dla nastolatka jakie konto polecacie ? Chciałam córce założyć i tak się zastanawiam który bank wybrać, bo przejrzałam oferty w rankingu https://www.kontomaniak.pl/poradniki/jak...stolatkowi . Wiele z tych banków znam, ale teraz to ciągle sa jakieś promocje, nowości. Może ktoś ma takie konto, i podpowie w którym najlepiej założyć. Az takich wymagań to nie mam, ale ważne by było za 0zł.
Odpowiedz
#3
Pełno jest teraz kont dla młodych, studentów i dzieci. Ja mam konto w PKO BP, ale bardzo fajną ofertę ma Millenium, bo nie dość że założenie za 0 zł, to później tylko 5 zł na miesiąc, jeśli nie użyje się w ogóle karty. Mają też super aplikację, bo można przez nią kupić bilety autobusowe, miejsce parkingowe (zamiast w parkomacie) itd. Prawdopodobnie do nich przejdę  Wink
Odpowiedz
#4
A czy macie też swoje konta oszczędnościowe? Ja właśnie zastanawiam się nad otwarciem takiego konta bo mam trochę oszczędności, a udało mi się znaleźć ranking kont oszczędnościowych: https://www.najlepszekonto.pl/ranking-ko...nosciowych. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl