• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Własny sklep internetowy?
#1
Czy ktoś z forum prowadzi może swój własny sklep internetowy i może mi podpowiedzieć w jaki sposób jest sie najlepiej zabrać za jego otworzenie?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Słuchaj, moim zdaniem najlepiej zrobisz jak zajrzysz na tę strone https://sellintegro.pl/wiki/ . Z niej wydaje mi sie dowiesz się wszystkiego w tym temacie, i na pewno poznasz odpowiedzi na większość swoich pytać odnośnie prowadzenia sklepu internetowego oraz różnych modułów i integracji jakie warto do niego wdrażać
Odpowiedz
#3
Jeśli prowadzicie własny sklep internetowy, to mogą się Wam przydać między innymi koperty bąbelkowe do wysyłania delikatnych przedmiotów. Na stronie https://opaksystem.pl/pl/c/Koperty-babelkowe/84 takie koperty bąbelkowe możecie zamówić w rożnych rozmiarach i w całkiem niewygórowanych cenach, polecam się tam rozejrzeć ;)
Odpowiedz
#4
Marketing własnego sklepu internetowego jest bardzo ważny, bo pozwala nam wypromować nasz sklep. W internecie trafiłem na stronę https://giftmore.pl/torby-bawelniane/  gdzie można zamówić torby na potrzeby biznesu. Pomyślałem sobie, czy dobrym pomysłem jest, to aby zakupić takie torby dla klientów i pakować w nim produkty, które zamawiają. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl