• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Duży parasol do ogrodu
#1
Gdzie mam zamówić duży parasol do mojego ogrodu? Jaki polecacie kupić? Coś dużego czy mniejszy? Mam na oku taki https://gardenspace.pl/duzy-parasol-ogrodowy tylko nie wiem czy nie będzie za duży do mojego ogrodu.. muszę chyba pomierzyć całość i wtedy zobaczę jak to wygląda. A wy jakie parasole macie u siebie?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Ostatnio wymieniłam sam materiał na parasolu, bo strasznie się poniszczył - a ma niebagatela przeszło 10 lat!! Był od nowości w kolorze ciemnoszarym, a teraz zmieniłam na taką dokładnie tkaninę obiciową. Oczywiście rusztowanie samo zostałao, samą tkaninę zmieniłam. Powiem wam, że świetna sprawa - bo oszczędności duże, gdy nie kupuje się nowego parasola, a wyłącznie wymienia materiał. Polecam.
Odpowiedz
#3
Bardzo duży wybór różnych artykułów do ogrodu znajdziesz w sklepie internetowym Ogrodolandia. Mi bardzo spodobał się ich parasol ogrodowy Linz kwadratowy na nodze bocznej: https://ogrodolandia.pl/parasol-linz-kwa...ze-bocznej. Taki parasol to inwestycja na długie lata, jest bardzo wytrzymały. Do wyboru mamy dwa kolory - biały i czarny z szarą czaszą. Moim zdaniem to całkiem dobre rozwiązanie. W słoneczne dni nie da się usiąść bez parasola na tarasie, a taki będzie dawał mnóstwo cienia.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl