• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Monitoring
#1
Witam, planuję budowę magazynu przy swojej firmie w przyszłym roku. Na stronie https://www.pewnybiznes.info/organizujem...howywanie/ dowiedziałem się o kilku istotnych rzeczach, o których będę musiał pamiętać przy budowie, ale może coś jeszcze przychodzi Wam do głowy?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
A skoro już o monitoringu mowa, to czy stosujecie monitoring w Waszych samochodach? Widziałam, że na przykład na stronie https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu można zamówić bardzo fajne kamerki samochodowe dobrej jakości i to po całkiem niewygórowanych cenach ;) Jak sądzicie, warto? Gdzie Wy kupowaliście takie wideorejestratory?
Odpowiedz
#3
Oczywiście,że w przypadku magazynu taki monitoring bardzo się przyda. Z pewnością warto także pomyśleć o jakimś dobrym oświetleniem zewnętrznym takiego obiektu. Widziałam ostatnio bardzo fajnie oświetlony taki budynek za pomocą wykorzystania oświetlenie LED elewacji. Tylko nie wiem czy jest to drogie czy też nie, ale bardzo ładnie się prezentuje takie oświetlenie nie tylko jeśli chodzi o magazyn ale nawet zrobić takie choćby wokół naszego domu. A Wy macie takie oświetlenie elewacji?
Odpowiedz
#4
Czy kamera szpiegowska będzie dobrym rozwiązaniem do monitoringu ? Szukam już od dłuższego czasu odpowiedniego rozwiązania do monitoringu mojej przestrzeni magazynowej.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl