• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Psie choroby
#1
najwięcej jakis chorób przenosza na psy kleszcze, dlatego warto je odpowiednio przed tym chronić. Wy co stosujecie ? Bo czytałam , że takie http://zdrowyfutrzak.pl/pl/apteczka-futr...i-komarom/, są bardzo sprawdzone. Wcześniej stosowaliśmy tylko obroże, ale teraz wiem, ze warto zainwestować też w kropeki by skuteczność była większa.
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Gdy zauważymy u swojego psa objawy choroby, powinniśmy udać się z nim do weterynarza.
___
szampony fanola
Odpowiedz
#3
Przy zdecydowaniu się na psa, warto też znaleźć od razu jakiegoś pobliskiego weterynarza
Odpowiedz
#4
Dokładnie. Wtedy w nagłych wypadkach nie musisz szukać weterynarza, tylko od razu wiesz gdzie dzwonić. Warto wiedzieć, że różne rasy psów są narażone na konkretne choroby. Np. pomeranian https://johndog.pl/blog/rasy/pomeranian/ często narażony jest na zwichnięcie rzepek, zaćmę czy niedoczynność tarczycy. Tym psiakom należy także często kontrolować uzębienie, ponieważ występują u nich choroby przyzębia. Zanim zdecydujemy się na pieska lepiej dowiedzieć się czegoś na jego temat.
Odpowiedz
#5
Dużo tu zależy od wychowania przez was i przyzwyczajeń psa. Jeżeli ten jest nauczony do jednej karmy to będzie oczywiście chętnie ją jadł  Zobaczcie sobie tu także co proponuje sklep internetowy : https://www.zwierzakowo.pl/ Jeżeli chodzi o karmę, akcesoria dla zwierząt, to na pewno tu znajdziecie spory wybór takich produktów.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl