• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Walka z żylakami
#1
Niestety ale ma siedzący tryb pracy. Po tafie wiele godzin siedzeć w jednej pozycji przed komputerem. Nie jest to łatwe dla moich nóg i bardzo boje się o żylaki. W czerwcu znalazłam w sklepie suplement S8 , który poprawia krążenie krwi. Macie jeszcze jakieś dodatkowe sposoby na walke z żylakami ?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
Świczenia i daieta. Ja też mam siedzącą pracę, ale staram się robić przerwy i trochę pochodzić w trakcie, pobudzić prawidłowe krążenie. Jedyne z czym mi to nie pomaga, to wyskakują mi ciągle pajączki na nogach, mam skórę naczynkową. z tym już chodzę do mojego dermatologa na laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek https://dermestetic.pl/zabiegi/laserowe-...h-naczynek . Szybko i bezboleśnie, a także bez śladu. Co do żylaków, no to już sprawa raczej dla chirurga.
Odpowiedz
#3
Jak się boisz o żylaki to lepiej kup sobie uciskowe podkolanówki albo rajstopy, na https://venoflex.pl/ znajdziesz najlepsze jakościowo w cenach odpowiednich. Ja już jakiś czas temu się zaopatrzyłam, siedząca praca tak działa, że żyły są obciążone, krew nie krąży jak powinna i takie są rezultaty. Może się zacząć od opuchniętych kostek, szerszej łydki. Ale na szczęście podkolanówki pomagają, ja widzę bardzo dużą poprawę od kiedy regularnie noszę. I wcale nie widać, że to jest medyczny produkt, zaręczam. Sama się pozytywnie zaskoczyłam jak mi przyszły. W modny wzór, z delikatnego miękkiego materiału. Dobrze się rozciągają i łatwo nakładają. Mimo, że wydają się takie malutkie.
Odpowiedz
#4
Myślę, ze jeżeli macie problemy z żylakami, to powinien was obejrzeć specjalista. Może będzie wam w stanie jakoś pomóc, bez użycia skalpela czy lasera. Tutaj : https://lekarzebezkolejki.pl/blog/jakie-...krwi/w-322 możecie umówić się na wizytę i dowiedzieć sie więcej na temat waszego organizmu.
Odpowiedz
#5
Ostatnio przeczytałem o problemie tutaj! https://sciolka.com.pl/pellet-drewniany-dla-koni/
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl