• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Detektyw
#1
Zawsze mnie zastanawiało, co w swojej pracy robi detektyw. Mam tutaj na myśli takiego prawdziwego, a nie jak Malanowski ;p. Przede wszystkim zastanawiam się, czy każdy może być detektywem a także jakie są uprawnienia takiego "porucznika Colombo".
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
W życiu co jakiś czas każdy bywa detektywem. Sytuacje mogą być różne, kradzieże, oszustwa, czy choćby zdrady. Można wtedy skorzystać z pomocy specjalistów lub samemu spróbować, korzystając z urzadzeń dostepnych teraz dla osób prywatnych, jak choćby z wariografu https://www.wariograf.com.pl/warszawa/ , ten konkretny jest w Warszawie, wiem jednak, że w miastach wojewódzkich pojawiło się ich kilka.
Odpowiedz
#3
Czy można zgodnie z prawem wynająć detektywa na jakaś osobę?
Odpowiedz
#4
Detektyw może się zajmować naprawdę wieloma sprawami, poczynając od poszukiwania osób i mienia, poprzez udowadnianie zdrady aż po szukanie mordercy. Na stronie https://www.detektyw24.net/kontakt-warszawa/ możecie zobaczyć sobie, jakimi sprawami zajmuje się na przykład działająca już 20 lat na rynku Agencja Detektywistyczna z Warszawy. Polecam ;)
Odpowiedz
#5
Czy można zatrudnić detektywa do sprawdzenia jak firma wykonuje usługi?
Odpowiedz
#6
Praca detektywa nie jest łatwa a przez to nie jest też tania. Można zaoszczędzić na zdobyciu potrzebnych nam materiałów korzystając ze sklepu https://spy-center.pl/podsluchy-c-1.html , gdzie dostaniemy najwyższej jakości sprzęt, z którego korzystają agencje detektywistyczne i służby specjalne. Trzeba jedynie umiejętnie go wykorzystać, żeby zdobyć dobrej jakości dowód na poparcie naszych słów przed każdym sądem. Poza tym sprzęt pozostanie w naszym posiadaniu więc w razie potrzeby możemy go ponownie użyć.
Odpowiedz
#7
Napewno warto rozważyć skorzystanie z detektywa.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl