• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Drukarka 3w1 Epson
#1
Hej, jak w temacie, rozglądam się za drukarką taką 3w1, gdzie przy okazji też będę mieć oszczędność tuszu w drukarce. Dosyć dużo drukuję. Znalazłam drukarkę z Epsona i jakoś spośród wszystkich, które  przeglądałam ta jakos najbardziej odpowiadała mi parametrami. Ma ktoś ja może ?
Odpowiedz
Tata, a Marcin powiedział, że..
#2
(12-04-2019, 09:27 PM)Chloe88 napisał(a): Hej, jak w temacie, rozglądam się za drukarką taką 3w1, gdzie przy okazji też będę mieć oszczędność tuszu w drukarce. Dosyć dużo drukuję. Znalazłam drukarkę z Epsona i jakoś spośród wszystkich, które  przeglądałam ta jakos najbardziej odpowiadała mi parametrami. Ma ktoś ja może ?
 Hej z takich drukarek to bardzo fajnym modelem, zresztą również używanym przeze mnie jest L4160 eco tank. Własnie to jest taka drukarka, która łączy urządzenia 3w1 ;) Co jeszcz byś chciała wiedzieć ?
Odpowiedz
#3
hej, dzięki bardzo za odpowiedź. zauważyłam, ze jest cos takiego jak drukowanie bez kartridży czy coś takiego. O co tutaj dokłaadnie chodzi ? Jak wygląda z uzupełnianiem tuszu ?
Odpowiedz
#4
(12-11-2019, 09:01 PM)Chloe88 napisał(a): hej, dzięki bardzo za odpowiedź. zauważyłam, ze jest cos takiego jak drukowanie bez kartridży czy coś takiego.  O co tutaj dokłaadnie chodzi ? Jak wygląda z uzupełnianiem tuszu ?
hej, wiesz co, to chodzi głównie o to, że  urządzenie wykorzystuje pojemniki na atrament o dużej pojemności, poza tym jest ttuaj coś takiego jak system ITs, który pozwala na długie odstępy między uzupełnianiem atramentu.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl