Otwarte Forum
Spadek libido... - Wersja do druku

+- Otwarte Forum (http://www.openforum.com.pl)
+-- Dział: Ogólne (http://www.openforum.com.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Zdrowie (http://www.openforum.com.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Spadek libido... (/showthread.php?tid=556)Spadek libido... - mayczak - 10-23-2018

Moje libido uległo znacznemu obniżeniu i nie mam pojęcia co ten stan rzeczy powoduje. Szukając sposobów na rozwiązanie tego problemu natknąłem się na sklep internetowy https://viagra.edu.pl/ posiadający w swojej ofercie między innymi tabletki kamagra. Czy powinienem zdecydować się na ich zakup?


RE: Spadek libido... - franko - 10-26-2018

Wiesz co a pomyśl może od czego ten spadek libido? jakiś powód pewnie był. Jak pójdziesz w tabletki to żeby nie było że bez nich już w ogóle mowy o seksie nie będzie. Może lekarz pomoże? ja takiego leczenia i pomagania sobie na siłę to nie uznaję. Na swoim przykładzie Ci powiem, że mi libido do zera spadło jak żona zaczęła na dziecko nr 3 mnie nakręcać... jakoś do niej nie docierało, że mam już dość. W ogóle na samą myśl o seksie miałem dreszcze. Zauważyła że coś jest nie tak i zaczęliśmy gadać. Wyjaśniłem co i jak i udała się namówić na zakończenie produkcji. Bierze tabletki belara a ja znowu mam na nią ochotę zawsze i wszędzie. Może u Ciebie powód podobny?


RE: Spadek libido... - gabi66 - 12-20-2018

ten środek jest bardzo dobry na takie sprawy http://eromen.pl/penirium-forum-co-mowia-ci-ktorzy-stosowali-kuracje/. Wiec co mówię, tesotwałam z męzęm Smile


RE: Spadek libido... - belatris50 - 09-16-2019

Jak dla mnie bardzo dobrą stronką do sprawdzania leków online i weryfikacji ich jest strona od ktomalek, sam ostatnio sprawdzałem czym jest supremin i powiem wam tak - kopalnia wiedzy, a przy tym wszystkim sprawdzicie dostępność leków w wybranych aptekach.


RE: Spadek libido... - mczay - 09-17-2019

Czy poradziłeś sobie z tym problemem?
___
https://www.ceneo.pl/Kremy_do_twarzy


RE: Spadek libido... - Alice7 - 11-15-2019

(10-23-2018, 05:33 AM)mayczak napisał(a): Moje libido uległo znacznemu obniżeniu i nie mam pojęcia co ten stan rzeczy powoduje.
Może masz za niski poziom testosteronu, który odpowiada za popęd seksualny. Spróbuj najpierw zwiększyć produkcję testosteronu: https://activus-sport.pl/jak-zwiekszyc-produkcje-testosteronu a jeżeli to nie pomoże, zgłoś się do lekarza.